Saturday, August 17th, 2019

Sıcak Arası Laf Sıralaması

Ağustos 2, 2012 by  
Filed under Şah-Mat, Son Eklenenler

Şu sıra en iyi yaptığım şey okumak. Sürekli bir okuma açlığı içerisindeyim ve ilk defa aynı anda birkaç kitap takibini beraber yapıyorum.  Milennium Serisinin üçüncüsüne yeni başladım ve kişisel gelişim kitaplarının özlü sözleri içerisinde sıkılmadan okuyabilme gelişimi gösterdiğimi biliyorum.

Bir akşam hemen hemen hiç izlemediğim bir kanalın gece yarısı konuğu olarak onu yeniden ekranda gördüğümden beri özlediğim sesine kendimi doyurarak sürekli Harun Kolçak dinliyorum.

Kime baksam miskinlikle yorgunluk arasında,  onlardan uzaklaşarak kendime bu ruh halinin bulaşmamasını sağlamaya çalışıyorum.

Aslında genel olarak herkeste var bir gariplik ve haliyle sizin enerjiniz rahatsız edici derece dikkat çekici oluyor. Belki Ramazan ayı içerisinde olmaktan kaynaklanıyordur diyeceğim ama gülmek ve eğlenmek için ne gibi bir geciktirme bahanesi olabilir ki. Kısaca herkesin ciddi takılası var abicim.

Anlayacağınız hayat devam ediyor. Sıcaktan bunalmamış günlerde daha içerikli yazılarda buluşmayı dilemekten başka bana yapacak bir şey kalmıyor. Sizi seviyorum.

 

“Sıcak Arası Laf Sıralaması” için bir cevap

  1. vişnap dedi ki:

    Canım Ramazan ve sıcakta etkili ben de neşe kalmadı her ikisi olunca.Az kaldı bitiyor gidiyor yine eskisi gibi cıvıl cıvıl olacağız Sevgilerimle..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir