Thursday, October 18th, 2018

Sandımla Başlayan Cümleler Kurmam İyi Olurdu…

Ekim 28, 2011 by  
Filed under O ve Z nin Hikayesi, Son Eklenenler

Çok önemli bir geçit töreninden yeni çıkmış gibiyim. Biraz terlemiş biraz da stres kökenli karın kaslarının kontrolsüz kasılması arasında gibi… Mide bulantısı çekiyorum çokça ve cama buhar yapabiliyorum. Zira camın en çok buharlaştırılabildiği zamanları değerli kılmak istiyorum. Yazacak ne çok kelime olmasına rağmen ilk beşim hep aynı oluyor, şaşkınım…

Silikleşme hissinin ilk zamanlarıyla yeterince başa çıkamıyorum, biliyorum.  Ruhun dinginliğiyle buluşmasını çevrenin ertelediğini fark etmiş bulunmaktayım.  Onun için  sindirme çabalarındayım. Her şeyi başarabilirim. Değişimler beni yormuyor biliyorum. Aslında  sandım’la başlayan cümleler kurmam iyi olurdu ama oralarda kalmıyorum.  Ben de herkes gibi izler bırakıyorum. İzlerimden kimler ne almak isterse o kadarını kullandıklarını biliyorum.  Sonuçta hayat her yerde aynı ve benim de  bir derece umurumda.

“Sevgide güneş gibi ol, dostluk ve kardeşlikte akarsu gibi ol, hataları örtmede gece gibi ol, tevazuda toprak gibi ol, öfkede ölü gibi ol, her ne olursan ol, ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.”

Mevlana

“Sandımla Başlayan Cümleler Kurmam İyi Olurdu…” için bir cevap

  1. mehbup dedi ki:

    Şarkı çok güzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir