Monday, June 24th, 2019

Power Fm Bay J

Aralık 29, 2009 by  
Filed under O ve Z nin Hikayesi

Kendisiyle tanışmamız eskilere dayanır. Tanışmamız derken dinleyicisi olarak; yoksa karşılıklı oturmuşluğumuz henüz yok. Ben de radyoculuk hedeflerimi yüksek tutup O ekibin bir parçası olmayı umdum doğal olarak ve hayat Power Fm dj yapmasa da dinleyicisi yapabildi beni ancak. Yanlış anlaşılmasın bu bir özenme yazısı değil şimdiki işimi zaten seviyorum söyleyişi aynı zamanda.

Eh birilerini mesleki anlamda sevmek; yaptığı işten dolayı takip etmek demek aynı zamanda. Çoğu zaman işten eve dönüş yoluma denk gelen ya da akşam yemeğimize çatal şöyle mi durmalı böylemi stresini yaşamadan kafadan on puan vererek en özel anımıza hazırlanırken bana eşlik eder.  Farkında olmadığı binlerden birine daha katılmış olur kendileri. Tok sesine kattığı tiplemeleri, alkışı, aaaa itirazlarından cesaret alıp yazdım kendisine. Dedim ki ben sizinle sohbet etmek istiyorum ve bunu da sitemde yayınlamak. Sonunda da  “Zekiler arasında ki yarışı açık ara ile yürüten bu adama şimdiden teşekkürler.” Dedim.  Bir hafta geçmişti ki cevap geldi.

Sonuç: Evet dememiş : )  ama Hayır da dememiş : ). Sadece birkaç hafta sonra tekrar görüşelim mümkünse demiş.

Her şeyden önce yazdığım her bir satırı okuyup cevapladığı için kendisine teşekkür ederim. Hatta sitemi ziyaret edip iki satırda da mailine yazdığı için kendisine sonsuz teşekkürlerimle. Sonrası için görüşmeye devam edeceğiz tabi mümkünse kısacık bir sohbet etmek de isterim ama cevap ileride  hayır da olsa sen gönül almayı biliyorsun bay j.

Sonsuz teşekkürlerimle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir