Sunday, July 5th, 2020

Mutlu Yıllar

Aralık 31, 2011 by  
Filed under Köşebent, Son Eklenenler

Adını doğru yazmayı öğrenene kadar yeni olduğunu hatırladığım onun dışında içinde bulunduğum zamanı farklılaştırma konusunda şen şakrak olmada  sınırı aşmadığım gün.  Aynı zaman da birçok insana yeni fırsatlar ya da yeni başlangıçlar yapma inancı aşıladığından  pozitif etkisini takdirle karşıladğım gün. Sizler için evet, benim için de bir o kadar bu inançlardan değer kazanan gün…

Klasik  bir ifadeyle devam edersem ben de analizlerimi yaptım elbet. Değişimler, değişmeler, hedefler, sevinçler vs vs diye uzadı listem. Dürüstçe söylemek gerekirse ah’larım da artış olduğu gibi sevinçlerim de ki sesim de artışım olmuş. İş kadını profilim başarıyı, ailemin bütünlüğü “herşeyden önce biz”olmayı,  ben olarak “insana değer zaafıma” yenilmemeyi başarabildiğim yıl olmuş. Buna eminken  arada insana kendini salak hissettiren durumlar da yaşamamış değilim. Yine de tüm salaklıklardan kocaman bir gülümseme çıkartabiliyorum. Güzel şeylerden bahsediyorum ya deşmiyorum işin  o kısımlarını…

Ve demem o ki hepimiz için herkes için iyi süreçlere, yeni başlanıçlara, sağlıklı yarınlara, umuda, aşka, seçilmiş yalnızlığa, başarıya vesile olsun. Adı yeni, kendisi yeni zaferlerimizin başlangıcı olsun. Kendim de  dahil herkese mutlu yıllar dileğimdir.

Hayata sevgimle…

“Mutlu Yıllar” için 5 cevap

 1. Zeynep dedi ki:

  Yarın hissedeceğimiz tek değişiklik 2011’deki 1’in değişip 2 olması olacak ama umarım güzel,sağlıklı ve huzurlu bir yıl olur herkes için. Mutlu Yıllar!

 2. mit dedi ki:

  Yeni yılın kutlu olsun sevgili Tüy Kalem. Ailene kucak dolusu sevgi ve selamlar.

  (Nickelback’a bayılırım bu arada 🙂 )

 3. Tüy Kalem dedi ki:

  geç cevabıma özür ve iyi dilekleriniz için teşekkürler.

  mit bende çok severim 🙂

 4. Mehmet Erol dedi ki:

  Ankara’da bir kırtasiye ve kopyalamam merkezinde QUILL marka dolmakalemi gördüm. Adını ilk kez duymama rağmen görünüşü ve dizayn olarak çok hoşuma gitti. Dışının altın kaplama olduğu söylendi ve 300 TL. ücret istendi. Tavsiye edermisiniz? Bu konudaki yorumlarınızı öğrenirsem çok mutlu olacağım. İyi günler.

 5. Tüy Kalem dedi ki:

  Mehmet Bey keşke sorduğunuz soruya verebileceğim net cevabım olsaydı. Ama maalesef. Kalemler ve onlara ait bilgiler hakkında hiç bir bilgim yok. Üzgünüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir