Saturday, October 20th, 2018

Mevsimsel Serinlik

Ocak 10, 2013 by  
Filed under Şah-Mat, Son Eklenenler

agacHer yıl son günler biran önce geçmeli ilk günler yeni duygusuyla geçiyor.  Sonuçta ne olursa olsun bir şekilde yaşanıyor. Şu günler bana biraz sıkıntılı. Sıcak su torbasıyla sürekli bir birlikteliğim var. Bir çeşit aşk sayılır. O olmadan ısınamıyorum. Geçen kış nereye gitsem soğuk burası şikâyetim vardı bu sene her yer sıcak ben ısınamıyorum.  Tıkalı bir burun, kimden çıktığına kendimin bile şaşırdığı ses, nefes almak için caba harcamak ve kulaklarımdaki basınç hissiyle hoş geldim gribim…

Malum mevsimsel serinlik içindeyiz. Haliyle kendimizde olmasa da etraf aksıran tıksıran muhteremlerle dolu…   Bundan hoşlanmıyorum ama uzun süredir hastalığın yıkıcılığını üzerimden atmaya çalışıyorum. Yine de sebebini bilmediğim bir enerji taşıyorum üzerimde. Her şeyin bir son dakika stresiyle tam tersine dönmesinden çekinsem de iyi olduğumu biliyorum.  Keyifliyim, şaşılacak kadar sakin ortalık ve her şey yolunda. İyi buluyorum bu durumu. Bir mail gelmiş, sessizsin mi? şeklinde.  Yani bilemedim. Sessiz sayılmam da verecek doğru bir cevap da bulamadım.

Şarkı bugün sürekli dinlediklerimden, bilginize…

 

 

 

“Mevsimsel Serinlik” için 2 cevap

  1. sagliklimutfak dedi ki:

    Haaaapşuuu bende sendenim. iki gündür boğaz ağrısı bugünde baş ağrısı ile boğusuyorum. kızın diş çıkışında sorun var ona canım sıkılıyor ilhanda hasta yalnız değilsin. ama ben pek enerjik sayılmam niye acaba sesine ihtiyac duyuyor olabilir miyim ))))))

  2. Tüy Kalem dedi ki:

    kesin, saatlerce konuşsak yetmiyor biliyorum 😀

    Benimki bitti Mert başladı. Düzeni bozmayız sanıyorum İlker’den bekliyorum üç beş günlük grip 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir