Friday, June 9th, 2023

Kaybedenler Kulübü

Mayıs 13, 2011 by  
Filed under O ve Z nin Hikayesi, Son Eklenenler

Filmler hakkında konuşabilmek çok iyi becerebileceğim şey olmayabilir. Ama son zamanlarda izlediğim ve sonunda “abi harbiden hepimiz yalnızız” sözüyle, hani dudağımızı hafifçe kıvırıp evet ifadesi takınırız ya, işte aynısını tekrarlama sebep olan filmdir.

Aslında bir ara eyvah yeni ıssız adamlarımız mı olacaklar diye endişelendiğim ama kıyısından ucundan orasından burasından az da olsa geçse bile keyif verici filimdi. İçinde çok başarılı replikler vardı ki son zamanlarda sık sık sosyal ağlarda karşımıza çıkıyorlar. Hoş filmi daha izlemeden bile aklıma düşen bu cümleler anlamlıydı.  Film müzikleri de çok başarılı.

Çok çok beğendim.

Belki bir kez daha izlerim …

“Kaybedenler Kulübü” için 6 cevap

 1. Vildan dedi ki:

  Uzun süredir, çok iyiydi! dedigim filmlerden . Yalnızlığın ironisi yapmış. Umudu da koymuş. Yalnızlık yanındaki insan çokluğu ile değil,düşündüklerini yaşabilen, ne yaşamak istediginden emin olan ve aynı şeyleri hayal eden insanların var olması ile giderilebilecek bir durum oldugunu cok da güzel anlatıyor .. hoş ve buruk du ama gerçek di!

 2. Tüy Kalem dedi ki:

  Gerekten senin yorumlamam benimkinden güzel olmuş. Doğru ifade edebilseydim senin cümlelerini kullanırdım. İçinde çok şey var ve nedense anlatmakta biraz cimri davranmaya zorluyor gibi beni. Yani o kadar aralarda bir yerlerde sahici anlarımızı ortaya döküyor ki … Yani ben… Yani işte… Yani bazenlerimi kendime sakladım galiba. Bana iyi geldi. İzlenmeli.

 3. Vildan dedi ki:

  Kendine haksizlik etme 🙂 cok guzel bir anlatim olmus.. senin soyledikelrin benimkileri tetiklemis .. cikis nokatsi seninkiler 🙂

 4. Tüy Kalem dedi ki:

  :))) aslında bu filmi birde beraber mi izlesek ne!

 5. Yusuf dedi ki:

  Harika bir şarkı ve klip, teşekkürler paylaşım için.

 6. Tüy Kalem dedi ki:

  evet, çok keyifle dinleniliyor film de on numara ama : )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir