Friday, October 19th, 2018

Henüz Bitmemiş Haftam

Ağustos 27, 2010 by  
Filed under Şah-Mat, Son Eklenenler

Yazdığım ilk cümle bir sonrakini getiren olur. Dönüp sildiğim, silikleşmesini istediğim çok az cümlem olmuştur. Belki de aklımda ki budur deme kolaylığından ya da bana öyle geldiğindendir. Bu hafta yazma olarak verimsiz ama aklımdakileri sanki vaktim varmış gibi yazarken kolaylık olsun düşüncemden not alma yöntemimle geçiştirdim.  Aslında sadece yazmak ile ilgili değil, profesyonellikte de verimsiz oldu. Aklım daha çok kişisel detaylarda kaldığından işi şamataya vurmayı tercih ettim.

Bu hafta çok gezdim, çok yedim ve neredeyse hiç uyumadım. Soytarılık değil ama şen şakrak ve tavla zarının sesini duymayı tercih ettim. Şort tişört paspallığı ve gecenin bir yarısı hadi çocuğu alın da gelin rahatlığı hoşuma gitti. Pek gürültücü olduk tabi. Çevreye verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı sözünü kullanmamızı sağlamamaları gerektiğine inandık. Kimse biraz sessiz demedi ama biz içten teşekkür sunduk.  Hızımızı alamadık şımardık da şımardık. Küçüklerimizin büyükleri görünüp onların ruhlarına denk elbiselerimizi çıkardık. Hakkımız vardı. Ölüm gibi eğlence sırası olmazdı ve nasıl olduysa ikisini birlikte sık andık. Lafın kısası eğlenceli hafta oldu. İşte tam burada yayınız yapasım geldi. Artık ff usulu siz kendinize bulaştırınız. :  )

Doydun mu derseniz doymadım. Cumartesi sabahı erken saatlerde İstanbul’da olacağım. Orada sabah için yoğun programın var her şeyin hesaplarıma uygun olmasını bekliyorum; öğleden sonra ise Blog Dergisi ekibi ile yemek yiyeceğim. Sanırım o buluşmadan güzel kareler çıkar ve içlerinden bir kısmı ile ilk defa yüz yüze gelme heyecanı olduğundan keyifle olacağına inanıyorum.  Şimdilik anlatacaklarım bu kadar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir