Sunday, December 11th, 2016

Hakkında


Pürüzsüz bir zeminin en iyileriyle bezenmiş olmasam da içinde her çeşit oradan buradan tutamında biriyim ben… Otuzunu aşmış, hayatına bir evlat sıkıştırmış, en çokta eşiyle oğluna seslenirken Sayın Kazancılar cümlesini kurmuş olan kadın…

İlla hareketlilik, illa çabukluk, illa sabırsızlık, illa aklındakinin hemencecik olması isteğinden başına ağrıları vantuzla yan tiplemelerden.  Eksikleri olan ve onları tamamlama şansıyla yeniden yazılanlardan.  İlkler kadar sevilir sonlar o yüzden sonlara yandaşçılık yapanlardan.  Sıfır hata ancak fabrika ayarlarıyla mümkün olduğundan kendine bazen çok çemkiren bazen de deli kızım uyan havasıyla farklı tiplemeleri hayata katanlardan…

Bir gün yaşama dair paylaşımların özenle seçilmiş kategoriler eşliğinde tarafımdan anlatılmasına karar verdim. “İstediğini yazar” alt başlığında utangaçlıklarım kayboldu Tüy Kalem doğdu. Doğru anlaşılmak en önemli hedef olmalı gibi düşünürdüm şimdi her gözle bakabileceğim gerçeğine sahip olamayacağımı daha çabuk kabul ediyorum. Zira inançlarımızdan yaşayış şeklimize, özelliklerimize ve ilgi duyduklarımıza kadar birçok neden her şeyi farklılaştırabiliyor. Belki yakalayabilirim sizi bir yerlerden.

İyi ki varım : )

Not :

Site içerisindeki hiçbir yazı herhangi bir yerden alıntı değildir. Böyle olması dâhilinde alınan kaynak okuyucuya bildirilir ya da açık adres verilir. Sitemizde paylaştığımız resimler geneli itibarı ile alıntıdır.  Uluslararası telif hakları Creative Commons tarafından korunmaktadır. (lisans bilgileri aşağıdadır)

Yazılarımız hiçbir ticari amaç için kullanılamaz – Kaynak göstermeden paylaşılamaz. Sitemiz WordPress alt yapısı kullanılanarak hazırlanmış olup, StudioPress.com – Education teması kullanılmaktadır.

Sitemizde yayınlanan eserler hakkında her hangi bir telif hakkı ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen BURADAN bizimle iletişime geçiniz.

Tüykalem.Org

Creative Commons License