Friday, June 9th, 2023

Görünmez Canavarlar – Chuck Palahniuk

Ocak 28, 2010 by  
Filed under Kütüphanem, Yabancı Kitaplar

Kalem başarılı ise bu başarı işlediği konu ne olursa olsun buradayım çığlığı atıyor. Sizde ister istemez onu sarmalıyor ve ne diyormuş merakınızı gideriyorsunuz. Chuck bu anlamda en sevdiklerim listesinde ilk on sıralamasını değiştiren isimlerden oldu. :  )

Chuck okursanız bilirsiniz ki bu kitap daha ilk on, yirmi sayfa da kendisini ele veren türden değildir. Konusunu tahmin etmeye başladığınız an değiştiğini fark edersiniz. Sürpriz finaliyle bağlandığınız, cümleleriyle düşündüren türden olduğundan sevdiklerinizdendir. Her şey başladığınız noktaya sonuçlarını bilerek döndüğünüzü fark etmeniz ayrıcalıklı deneyimdir aynı zamanda.

Dövüş Kulübü ve Gösteri Peygamberi yazarın kaleminden okuduğum kitaplarıdır. Orijinal adıyla Invisible Monsters Görünmez Canavarlar Dövüş kulübü kadar başarılı hatta onu geride bırakabilecek kadar başarılıdır. Başarılı oyuncularla ekrana yansımasını isterim.

Monus Kelley – Brandy Alexander ve Shannon hikâyesidir. Yüzünü, kimliğini, cinsiyetini, düşüncelerini, sevgiyi kaybetmiş; yüzünü, kimliğini, cinsiyetini,düşüncelerini, seygiyi kazanmışların hikayesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir