Thursday, December 6th, 2018

Fevkaladenin Fevkinde

Haziran 10, 2011 by  
Filed under O ve Z nin Hikayesi, Son Eklenenler

İçinde her şey olan daha çok kararsızlıktan kıvrandığım sürecin yorgunluğunu yaşıyorum. Aynı anda o kadar çok şeyi düşünmek hiç üşendirmiyor ama o karar verememe hali var ya pek perişan. Kendime de gülüyorum çünkü stratejik olarak çabuk karar verenlerdenim. Oysa hercümerç halimle devamlı çene sıvazlayan biri gibi görünüyorum. İnsanın bazı dönemlerinde öğretmenliğe özenmesini şimdi daha iyi anlıyorum.

Klima sezonu açıldığından cıvıldama, relakslık rehaveti arasında salaş giyinme, vurdumduymaz tavırlar içinde sezonu yaşamaya çalışanlara da istekle eşlik ediyorum. Hatta parmak arası geliştirildi güllerle kalplerle süslenmişlerinden sipariş verdim onların da tüketicisi olmak istiyorum :d Geçen yıl bu vakitler Antalya da güneş kum deniz birlikteliğimiz vardı bu yıl “kısmet”e sığındım; sorana karar veremiyorum , deyip geçiştiriyorum. Kendime sert davranıyorum bazen ve astroloji meraklı çevremin adlarını bile anımsayamadığım yeryüzü hareketlerinin etkisinden fırsatlara cesaret edemiyorum. Yani benim hiç suçum yok ben arkadaşların yalancısıyım. Her şeyin sebebi etki sistemi. Onun için nasılsa hareketler burcuma geçince farklılaşacak ve bir anda bişey olacağım :)))

Bazen çok eğlendiriliyorum ve iş yerine bıraksam sezonu değil finalini bile yapmış Yaprak Dökümü ’nün Ali Rızasını konuşacak insanlara rastlıyorum. ( Dizi tekrarlanıyor mu?) Sonuçta gözünün içine baktığımda gözüm açık uyuduğumu anlıyor mu diye kendime soru sorduranlar ve gözümün önünde gözü açıkların çekirge mağduriyeti olmasın uyanıklığımda değişik paylaşımlarla zamanı verimli kullanmaya çalışıyorum. Farkın ya da farkım Murathan Mungan’ın dediği gibi “İnsanoğlunun Yaşamdan En Geç Keşfettiği Şey Şimdiki Zamandır” sözüdür belki de. Giderim ben öğle yemeğine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir