Tuesday, April 23rd, 2019

Eyvah 40’a Dair Söyleyeceklerim

Temmuz 17, 2014 by  
Filed under Kütüphanem, Son Eklenenler, Yerli Kitaplar

eyvah 40Birçok şey edindim ve birçok şeyden istekli bir şekilde vazgeçtim ama yazma ve okuma aşkı isteği hep kaldı. Biliyorum ki beni ben yapan en temel özelliklerimden biri olarak hayatımın son gününe kadar benimle olacak. Bu bazen çok uzun ve sık cümleler bazen de öylece sessizlik olarak kalsa da hep içimde nerede saklanıyorsa orada olacak. Ne vakit sıkılsam ne vakit delicesine ağlama isteğine kapılsam ya da kocaman kocaman gülümsesem bir yerlerde karalanmış cümleler bırakırım. Biliyorum ben ki gözlerim kapanmadan Serap Kazancı olarak kitaplıklarınızda yer edineceğim ama bazı sevdiklerimin bu süreci benden daha hızlı şekilde devam ediyor. Ayşe Kardeşoğlu’dan bahsediyorum. Onun İkinci Kitabı ki ilk kitaba buradan ulaşabilirsiniz “Eyvah 40” satışa çıktı.

Elbet kitap için de kuracağım cümlelerim olacak ama benim özellikle söylemek istediğim şey içinde adımın geçtiği teşekkür yazısına teşekkür etmeyi istemem.

Benim için kurduğu “ve bana yazmam konusunda hep destek olan, umutsuz anlarımda bana “bu iş olacak, vallahi bak, hem de çok da güzel bir kitap olacak” diye motivasyonumu yükselten Serap Kazancı’ya çok teşekkürler” yazısına teşekkürler .

Sevgili arkadaşım anlatacağın kelimelerin hep çok, satışın bol, kütüphanelerimizde her geçen gün daha çok yer edinmen dileğimle…

 

serap

“Eyvah 40’a Dair Söyleyeceklerim” için 3 cevap

  1. bettyblue dedi ki:

    Çok güzel cümlelerin için, desteğin için teşekkür ederim.Görmesem de seviyorum seni.

  2. Tüy Kalem dedi ki:

    Ben de ben de 🙂

  3. Haluk dedi ki:

    Senin lakabın Motivatör olsun bundan böyle :))) Herkesi seferber ediyorsun, ne güzel.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir