Thursday, September 19th, 2019

Eylül’ün Seçimi – Zehra Tezvaran

Ekim 3, 2009 by  
Filed under Kütüphanem, Yerli Kitaplar

Hangi insan hayatını hep yeni yeniden kurmayı ister. Yada devam eden hayatınızda bir konuda başarısızsınız ısrarla devam etmek istiyorsunuz.  : ) Olasılıklar üzerinde de hakkınız olduğunu unutmayın bu arada. Çok seçenekli hikayaler karmaşası ve kadınların sosyol dünyada ki gel gitlerine örnekler…

Eylül’ün Atıf – Musa – Stevan – Yusuf ve Bünyemin’le yeniden başlayan hayatı. Kimiyle  güçlü bir kadın, kimiyle kocasının  ailesi hapsine sıkışmış iki çocuklu kadın, kiminde farklı ülkerin başarılı aşığı oyunuyla buluyoruz. Birbirinden farklı beş kadın erkek hikayesini okurken hepsinde kendinize en yakın olanı yada olasılıklarınız listesinde seçtiklerinizle Zehra Tezvaran’a katılıyorsunuz.

Akıcı ve anlaşılır bir dille yazmış. Yazarın, sahip olup okuduğum tek kitabı. Popüler kitapları hakkında hiçbir fikrim yok.  Önerileriniz olursa bu beni mutlu eder. Sakin bir kafayla okuyun özellikle evli çiftler için sıkıcı tartışmalara sebep olabilir : )

“Eylül’ün Seçimi – Zehra Tezvaran” için 2 cevap

  1. selcan erol dedi ki:

    ben okudum dişidir mayıs ayı kitabını.okudugum kitaplar içinde bu kadar çok sabah ögle akşam yemegi hazırlıgı yapan bir kitap daha okumadım.dahası o kadar sıkıcı sadece en son anna hikayesi biraz iyiydi çünkü sadece patates oldugundan yemek hazırlıgı uzun sürmedi allahtan.paranızı bu kitap yerine başka kitaplara verin ben pişman oldum.çok iyi kitap okuyucusuyum.gerçekten tullia,anita,behice ve annanın hikayesi boş.

  2. Tüy Kalem dedi ki:

    Selcan Erol fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim. Kesinlikle dikkate alınmıştır 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir