Saturday, February 16th, 2019

Dünya’nın Sıradanlığına Duyduğum İhtiyacın Tadı

Mayıs 21, 2014 by  
Filed under O ve Z nin Hikayesi, Son Eklenenler

neseliİçimde bir coşku bir şaşkınlık bir panik hali vardı ki sormayın. Detaylar sebepler belirlenmiş tarihler derken günlerdir yarı yolda kalmış da asla yetişemeyecek gibiydim. İyiyim şimdi ve bedenimde üç Süpermen gücünde enerji olduğuna inanıyorum. Eğlenmek alkışlamak tüm her şeye ve herkese rağmen ne istiyorsam bildiklerimle kendimi beslemek istiyorum. İlk defa zayıflamayı çok istediğimden bir elin parmaklarının toplamı kadar etmese de zayıflamaya başladığımı görmekle mutlu oluyorum. Henüz zayıflamışsın iltifatlarını duymaya başlamadım ama duymaya başlayacağım günlerinde uzağında değilim biliyorum. Bugün beyaz elbise giymiştim ve dünyanın tüm sıradanlığını bolca kirlenerek üzerimde taşıyorum. Her karşılaştığım insandan aldığım ıslak mendil teklifini manasız bir enerjiyle geri çeviriyorum. Hatta birazdan eve gideceğim ve en sevdiklerimden bir demet müzik eşliğinde en çok da seksenli ile doksanlı yılların müziği eşliğinde resimlere bakacağım. Belki balkonumda tuzsuz kabak çekirdeği yerim. Aslında birçoğunuzu ağırlama fırsatı bulmak pek hoş olurdu. Bol bol gülümserdik ve belki de uzun zamandan sonra dünyanın sıradanlığına duyduğumuz ihtiyacın tadını çıkartırdık. Ne diyeyim hayata sevgiyle Serap kucaklar pozitif enerjiyi…

 

“Dünya’nın Sıradanlığına Duyduğum İhtiyacın Tadı” için 4 cevap

 1. sagliklimutfak dedi ki:

  sen herhalinle güzelsin. ama daha sağlıklı olabilmek için biraz zayıflamak gerek :))) inşallah o balkonda o müzikler eşliğinde kahve yudumlamak nasip olur birtanem.

 2. Tüy Kalem dedi ki:

  Sapana turlarını bensiz yapma zaten, sonra duyunca üzülüyorum, biraz biraz toparladım ama daha ihtiyacım var kafamda ki duruma gelince nasıl göründüğümü merak ettiğim için fotoğraflıyorum kendimi. Şu ana kadar bakmıyorum fotoğraflara öncesi sonrası yapacağım kendime :)))

 3. Deniz dedi ki:

  Bazen böyle koşuşturmacadan çıkıp dinlenmek iyi geliyor… Zayıflamak da yazın ayrı bir motivasyon. 🙂

 4. Tüy Kalem dedi ki:

  Haklısın Deniz, sanırım zayıflama günlüğüm başlıklı yazı dizisi hazırlayabilirim şu ana kadar gayet başarılı gidiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir