Tuesday, December 11th, 2018

Çizgilerimi Boyamaya Çalışıyorum

Mayıs 1, 2013 by  
Filed under O ve Z nin Hikayesi, Son Eklenenler

yolKafam karışık biraz. Durgun değilim ama hırpalanır gibi bir halim var. Üzerime ne giysem yakıştıramıyorum, seçeneklerimden uygun kombinler oluşturamıyorum. Ya kalın ya ince kalıyorum. Hava ısındı incelmeye başlayınca tişörtlerle saklanmak mümkün olmuyor, diyetin taşlı yollarında dolaşıyorum.

Kendimi askıda kalmış hiçbir yere sığamıyor gibi hissediyorum.  Sık baş ağrısı çekiyor, gün içinde ki stres yüzünden geceleri bir sağa bir sola dönüyorum. Yapacak çok iş var bir tarafı yetiştirmeye çalışırken diğer tarafı erteliyorum. Buda beni sıkıyor, bunaltıyor gerginleştirmese de telaşlı biri haline getiriyor. Onca işim varken biraz soluklanmak, klavyemden çıkan kelimelerin tadına varmak için buradayım. Mis gibi kahvemle süper ikili görünümde olduğumuzu düşünüyorum. Böylelikle soluklanmak ve bazen üç beş dakika hayatı ertelemek iyi gelmiş oluyor bana da.

Yeni kitaplar aldım ama daha bir tanesinin bile tek sayfasını açmadım biraz sakinleşeyim dökülürüm yine.  Müzik dinliyorum, ders çalışıyorum kısaca şu zamanlarımın çizgisini kendi rengimle boyamaya çalışıp yararlı birey olamaya çalışıyorum. Hepsi bu kadar…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir