Wednesday, May 27th, 2020

Çek Pembeyi

Ekim 18, 2012 by  
Filed under Sesini Duydum, Son Eklenenler

Meme Kanseri konusunda insanlarımızı bilinçlendirmeye kendini adamış olan MEMEDER, bu yıl “Çek Pembeyi” sloganıyla farkındalığı artırmak için bir kampanya başlattı. Bu konudaki en dikkat çekici nokta ise 20 Ekim günü saat 20:00′da İstanbul’un ikonik yapıları olan Boğaziçi Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Sapphire İstanbul’un pembe renge bürünmesi olacak.

Ayrıca konuyla ilgili düzenlenecek olan “Çek Pembeyi” davetinde, Meme Kanseri Kampanyası’nın 20. yılını kutlayan Estèe Lauder Şirketleri; bu yıl da Aveda, Estèe Lauder, Clinique,
Darphin, DKNY, Lamer markalarının özel ürünlerinden elde edilen gelirin %10’unu Memeder’e bağışlayacak.

Gerçekleştirilecek bilinçlendirme kampanyasına destek olmak isteyenler, 20 Ekim akşamı saat 20.00’de pembe renge dönüşecek olan 3 yapının fotoğrafını çekip sosyal medyada paylaşarak desteklerini gösterebilecek. İstanbul’da yaşayanlar saat 19.15’ten itibaren pembe renge dönüşecek olan Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Boğaziçi Köprüsünü ve saat tam 20.00’de pembe olacak olan Sapphire İstanbul binasının fotoğraflarını çekerek Twitter’da’’ #cekpembeyi ‘’ başlığı altında paylaşabilecek. İstanbul dışında yaşayanlar ise kampanyaya kendilerine ait bir pembe eşyalarının fotoğrafını çekip yollayarak katılabilecek. Aynı zamanda çekilen resimleri info@memeder.com adresine de yollayarak ‘’Pembe Destek’’ afişinin oluşumuna katkıda bulunabilecekler.

Belki dünyayı pembeye boyayamayız ama pembeleri çekerek bizde bu konuya destek verebiliriz. Daha fazla bilgi için http://www.memeder.org adresini ziyaret edebilirsiniz.
Haydi çekin pembeleri!

Bu yazı http://www.beyinereksiyonu.com/ alınmıştır. Kendilerine bir kez daha teşekkür ederim.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir